Naposledy zobrazené

CENTRUM KOTLOV
Ku Bratke 3636/11
934 05, Levice
Slovenská republika

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM


OTVÁRACIE HODINY

Pondelok 09:00 - 17:00
Utorok 09:00 - 17:00
Streda 09:00 - 17:00
Štvrtok 09:00 - 17:00
Piatok 09:00 - 17:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené

Obedná prestávka
od 12:00 do 12:45~

Otvorenosť a fungovanie našej kamennej prevádzky je vždy v súlade s aktuálnymi nariadeniami vlády SR, poprosíme Vás preto sa informovať telefonicky alebo mailom. 

 

 

 

 

 

Mlynček na soľ (70005)

Kód produktu: 70005
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 20.84
25.01
ks

 
 

NAPOLEON-Logo-brand-kanadske-grily-levice

 

salt

SOLÍME PRI GRILOVÁNÍ

ŠTÝLOVÝ DOPLNOK DO VAŠEJ KUCHYNE

Osoľte si svoj kúsok mäsa krásnou koreničkou na grilovanie. V ponuke máme v rovnakem dizajnu aj koreničky na peper, aby Vaše chute pri grilovaní boli optimálne a vhodne prepojené.

Korenička má vďaka svojmu tvaru pohodlné držanie a ľahko sa v nej namelie umiestnená nápln, teda soľ podľa Vášho výberu.

MLYNČEK NA SOĽ

Aróma a chuť pre Vaše potraviny

Dôležitým článkom pre dochutenie Vašich surovín je bezpochyby soľ. Pomocou nej získajú Vaše potraviny zaujímavú a úplnú chuť Odporúčame Vám využiť štýlový mlynček na soľ.
 
Čierna farba koreničky je nielen dizajnová, ale aj praktická pri Vašom záhradnom grilovaní.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

PRO SÉRIA

Fandovia, ale aj odborníci budú milovať vysoko kvalitný vzhľad a dojem mlynčeka na soľ PRO série od Napoleon. Nastavte hrubosť mletia podľa vašich preferencií, od hrubého k jemnému a máte dokonale mletú soľ pre akékoľvek jedlo. Mlynček na soľ Napoleon PRO série je kvalitný produkt pre profesionálov. Tento veľký a luxusný mlynček je vybavený vyrazeným nápisom S v bielej farbe, ktorá kontrastuje s jej matným čiernym povrchom.

Keramický mechanizmus nehrdzavie a bude fungovať roky, rovnako ako váš Napoleon gril. Hrubé alebo jemné, veľa alebo málo, mlynček na soľ PRO séria je pripravený pre Vás.