Naposledy zobrazené

CENTRUM KOTLOV
Ku Bratke 3636/11
934 05, Levice
Slovenská republika

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM


OTVÁRACIE HODINY

Pondelok 09:00 - 17:00
Utorok 09:00 - 17:00
Streda 09:00 - 17:00
Štvrtok 09:00 - 17:00
Piatok 09:00 - 17:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené

Obedná prestávka
od 12:00 do 12:45~

Otvorenosť a fungovanie našej kamennej prevádzky je vždy v súlade s aktuálnymi nariadeniami vlády SR, poprosíme Vás preto sa informovať telefonicky alebo mailom. 

 

 

 

 

 

Mlynček na peper (70004)

Kód produktu: 70004
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 20.84
25.01
ks

 
 

NAPOLEON-Logo-brand-kanadske-grily-levice

 
 

 

pepper

POMEĽTE SI PEPER

ARÓMA A CHUŤ PRE VAŠE SUROVINY

Ak máte radi vôňu čerstvo umletého korenia či už preferujete klasický čierny alebo naopak chce svoje jedlo farebne doplniť pomocou červeného a zeleného korenia. Odporúčame Vám využiť štýlovú koreničku na peper.
 
Čierna farba koreničky je nielen dizajnová, ale aj praktická pri Vašom záhradnom grilovaní.

MLYNČEK NA PEPER

ŠTÝLOVÝ DOPLNOK DO VAŠEJ KUCHYNE

Okoreňte si svoj kúsok mäsa krásnou koreničkou na grilovanie. V ponuke máme v rovnakem dizajnu aj koreničky na soľ, aby Vaše chute pri grilovaní boli optimálne a vhodne prepojené.

Korenička má vďaka svojmu tvaru pohodlné držanie a ľahko sa v nej namelie umiestnená nápln, teda korenie podľa Vášho výberu.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

PRO SÉRIA

Každý kuchár, či už domáce fanda alebo profesionál, potrebuje vysoko kvalitné mlynček na korenie pre pridávanie čerstvo mletého korenia do svojich pokrmov. S mlynčekom na korenie Napoleon Pre série získate vzhľad a dojem profesionálneho kuchára v pohodlí svojho domova. Tento veľký a luxusný mlynček na korenie prichádza v matnom čiernom prevedení s označením P.

Vnútorné keramický mechanizmus s nastaviteľnou hrubosťou mletia nehrdzavie a poskytne Vám mnoho rokov dokonalé funkcie, rovnako ako váš gril Napoleon. Hrubé alebo jemné, veľa alebo málo, mlynček na korenie PRO séria je pre Vás pripravený. Matný čierny povrch dáva pocit saténu na dotyk, umožňuje dobré uchopenie a mletie s ľahkosťou. Matný čierny povrch tiež ide s väčšinou dekorom; takže sa nemusíte obávať, že sa nehodí k jedálnemu setu.